PERYM - vybavení interiérů
PERYM - vybavení interiérůvestavěné skříněshrnovací dveřeshrnovací stěnyžaluzie horizontální a vertikálníplovoucí podlahyklasické otočné dveře
Vybavení interiérů - Tel:777 773 630Vybavení interiérů PERYM

 Interiérové otočné dveře  

 
Interiérové otočné dveře Firma Perym spol. s r.o. Vám nabízí ve své vzorkové prodejně klasické otočné dveře od tuzemských výrobců. Naše nabídka zahrnuje kompletní řadu dveří a to od standardních hladkých dveří až po luxusní dveře s přírodní dýhou.

Při výběru dveří do vašeho interiéru Vám nabízíme bezplatnou poradenskou službu, zaměření na místě zakázky a odbornou montáž vámi vybraných dveří a to včetně montáže zárubní.

Provádíme obklady kovových zárubní.

Interiérové dveře

Kašírovaná dveřní křídla jsou vhodná do každého interiéru. Vyráběny jsou v odstínech jasan stříbrný, dub a buk v rozměrech dle ČSN i DIN. Jejich předností je příznivá cena.
Dveřní křídla MASONITE od firmy KRONODOR, jsou charakteristická elegantním horním zaoblením a hlubokou dřevěnou texturou.


Interiérové dveře
Interiérové dveře


Dýhované vnitřní dveře a zárubně SAPELI. Dveře jsou dodávány v provedení otočné, protipožární, kyvné, skládací a posuvné


 
    C 1999 - 2013 PERYM s.r.o. - vestavěné skříně na míru, žaluzie, shrnovací dveře


Naše doporučení: Firma A+A VAMA rekonstrukce bytu, bytových jader, broušení a renovace parket vám provede kompletní rekonstrukce bytu či rekonstrukce bytového jádra nebo provede kvalitní broušení parket. Budete-li chtít naučit řídit automobil doporučujeme Autoškola Praha. Když za vám při jízdě v autoškole rozbije čelní sklo, opraví vám ho bleskurychle firma Autosklo Praha. Kde získat nové síly při masáži, regenerovat své zdraví či pouze relaxovat v Praze naleznete na Masáže Praha.