PERYM - vybavení interiérů
PERYM - vybavení interiérůvestavěné skříněshrnovací dveřeshrnovací stěnyžaluzie horizontální a vertikálníplovoucí podlahyklasické otočné dveře
Vybavení interiérů - Tel:777 773 630Vybavení interiérů PERYM

 Shrnovací dveře  

 
Shrnovací dveře slouží k úspoře místa ve Vašem bytě. Vyrábí se v provedení plastové, koženkové a dřevěné a to vždy v celé řadě barevných odstínů. Shrnovací stěny a dveře se tak stávají praktickým a dekorativním prvkem interiéru. Dveře je možné osadit do stávajících dřevěných nebo kovových zárubní, případně zděných průvlaků. Mezi další přednosti shrnovacích dveří patří tichý a bezporuchový provoz. U všech typů dveří je možnost zabudování do ozdobných rámů nebo ostění.

Koženkové shrnovací dveře

Shrnovací dveře koženkové Shrnovací plastové dveře jsou vyráběny jednokřídlové a dvoukřídlové, plné i prosklené. Počet a typ prosklení je možno určit individuálně. Uzavírání je řešeno magnetickým nebo mechanickým zámkem. Vzhledem k nízké hmotnosti jsou snadno ovladatelné. Šířka jednoho křídla dveří 60-347 cm, výška až 300 cm.


Vzorník odstínů koženek

Ceník koženkových dveří

Plastové shrnovací dveře

Shrnovací dveře plastové Shrnovací plastové dveře jsou vyráběny jednokřídlové a dvoukřídlové, plné i prosklené. Počet a typ prosklení je možno určit individuálně. Vzhledem k nízké hmotnosti jsou snadno ovladatelné. Uzavírání je řešeno magnetickým nebo mechanickým zámkem. Šířka jednoho křídla dveří 60-347 cm, výška až 300 cm.

Vzorník barev

Ceník dveří barvy  01 - 06

Ceník dveří barvy  11 - 28 
Dřevěné shrnovací dveře

Shrnovací dveře dřevěné Shrnovací dřevěné dveře jsou vyráběny jednokřídlové a dvoukřídlové, plné i prosklené. Základním materiálem je smrkové (dubové) dřevo, které přináší do interiéru příjemný přírodní materiál. Uzavírání je řešeno kleštinovým nebo magnetickým zámkem. Šířka jednoho křídla dveří 60-250 cm, výška až 220 cm.

Vzorník barevných odstínů dřeva

Ceník dřevěných dveří 
    C 1999 - 2013 PERYM s.r.o. - vestavěné skříně na míru, žaluzie, shrnovací dveře


Naše doporučení: Firma A+A VAMA rekonstrukce bytu, bytových jader, broušení a renovace parket vám provede kompletní rekonstrukce bytu či rekonstrukce bytového jádra nebo provede kvalitní broušení parket. Budete-li chtít naučit řídit automobil doporučujeme Autoškola Praha. Když za vám při jízdě v autoškole rozbije čelní sklo, opraví vám ho bleskurychle firma Autosklo Praha. Kde získat nové síly při masáži, regenerovat své zdraví či pouze relaxovat v Praze naleznete na Masáže Praha.