PERYM - vybavení interiérů
PERYM - vybavení interiérůvestavěné skříněshrnovací dveřeshrnovací stěnyžaluzie horizontální a vertikálníplovoucí podlahyklasické otočné dveře
Vybavení interiérů - Tel:777 773 630Vybavení interiérů PERYM

 Shrnovací stěny koženkové  

 
Shrnovací stěny HARMONIE

Shrnovací stěna HARMONIE Pohyblivé příčky pro dělení prostoru jsou vyrobeny z koženkových dílů, které vytvářejí zajímavý reliéfní povrch. Konstrukčně jsou řešeny pro zavěšení do nadpraží provedeného na stropech nebo průvlacích. Výhodou je, že není třeba narušovat podlahy. Prostor rozdělený shrnovací stěnou je oddělen opticky i akusticky. To je předurčuje k použití pro všechny prostory, kde se vyžaduje častá a rychle proveditelná změna v propojování nebo oddělování místností bez zásahů do konstrukce.
Maximální výška otvoru činí 3200mm a šířka až 5000mm.

Provedení shrnovacích stěn

Shrnovací stěny lze dodávat v provedení jednokřídlovém nebo dvoukřídlovém . Šíře svislého potahu je 220mm nebo 320mm který může mít z každé strany stěny jinou barvu . Shrnovací stěny lze vybavit uzamykatelnou vložkou FAB.
Technické parametry

Průměrná hmotnost shrnovací stěny včetně kartonového obalu stěny je 8kg na 1m2. Dle provedených měření v zařízených interiérech lze docílit snížení hladiny hluku v závislosti na velikosti stěny v rozmezí 26 - 32 dB. Použitím shrnovací stěny HARMONIE lze dosáhnout podobného izolačního efektu, jako má deska polystyrenu o tloušťce 2,3 cm. Tento efekt vytváří dvojitý plášť shrnovací stěny s vnitřním vzduchovým prostorem .
 
    C 1999 - 2013 PERYM s.r.o. - vestavěné skříně na míru, žaluzie, shrnovací dveře


Naše doporučení: Firma A+A VAMA rekonstrukce bytu, bytových jader, broušení a renovace parket vám provede kompletní rekonstrukce bytu či rekonstrukce bytového jádra nebo provede kvalitní broušení parket. Budete-li chtít naučit řídit automobil doporučujeme Autoškola Praha. Když za vám při jízdě v autoškole rozbije čelní sklo, opraví vám ho bleskurychle firma Autosklo Praha. Kde získat nové síly při masáži, regenerovat své zdraví či pouze relaxovat v Praze naleznete na Masáže Praha.